НОВИНИ

Сенат Польщі відхилив проект закону про заборону пропагування "українського націоналізму"

Мова йде про поправки до закону, який забороняє пропаганду комунізму та усіх інших тоталітарних режимів у назвах будівель, споруд і об'єктів громадського призначення.

Сенат Польщі відхилив проект закону про заборону пропагування "українського і литовського націоналізму". Про це інформує Еспресо.TV.

Сенатори за поданням спікера Станіслава Карчевського відкликали з Сейму проект поправки до закону, який забороняє пропаганду комунізму та усіх інших тоталітарних режимів у назвах будівель, споруд і об'єктів громадського призначення. Проект поправки передбачав також розширення застосування цього закону, зокрема, щодо "українського та литовського націоналізму".

Нагадаємо, що 23 лютого у Польщі на засіданні комісій сенату депутати проголосували проти відкликання законопроекту про заборону пропаганди тоталітарних символів, зокрема, "українського націоналізму". В грудні 2016 року сейм Польщі вже скасовував розгляд законопроекту, яким пропонувалося прирівняти український націоналізм до "інших тоталітарних режимів".

Раніше повідомлялося, що українські хакери дізналися, що організацією антиукраїнських акцій в Польщі та інших країнах Східної Європи займаються російські спецслужби.