НОВИНИ

В Укртрансбезпеці пояснили причини блокування траси Київ - Одеса

Як виявилося, перевізники вимагали не псувати дороги перевантаженим транспортом та встановити габаритно-ваговий контроль.

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк поясник на своїй сторінці у Facebook у середу, 8 березня, причини блокування протестувальниками траси Київ - Одеса, що відбулося напередодні на Черкащині. 

За його словами, перевізники вимагали встановити габаритно-ваговий контроль, щоб зважувати великовагові транспортні засоби, які порушують вимоги до навантаження і перегруженим транспортом знищують дороги.

Ноняк пояснив, що водії заблокували рух декількох вантажівок, які, на їхню думку, їхали зі значним перегрузом. Потім вони дочекалися працівників управління транспортної безпеки, які встановили габаритно-ваговий контроль і почали зважувати автомобілі порушників. Підозри водіїв підтвердилися.

Він додав, що дорога М-05 Київ - Одеса в обидва боки розблокована, габаритно-ваговий контроль працює у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, протестувальники у вівторок, 7 березня, заблокували міжнародну трасу М-05 Київ - Одеса біля Умані Черкаської області в обох напрямках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.