НОВИНИ

На Донеччину заборонили ввозити вогнепальну зброю

Таке рішення прийнято у зв'язку з частими випадками перевезення зброї через блокпости з недотриманням правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю.

Головне Управління Національної поліції в Донецькій області заборонило ввозити на територію області вогнепальну зброю, навіть якщо є дозвіл на її володіння. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції у середу, 8 березня.

Таке рішення прийнято у зв'язку з частими випадками перевезення зброї через блокпости з недотриманням правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю.

"У той час, коли полювання на Донеччині заборонено, питання, навіщо люди везуть зброю через блокпости, залишається відкритим. Тому мною було прийнято рішення при виявленні у людей на блокпостах вогнепальної зброї просити їх на час здавати зброю до відділень поліції. У разі, якщо людина буде відмовлятися, заборонити подальший в’їзд. В зоні проведення АТО ми не можемо дозволити собі таку розкіш, аби люди розгулювали вулицями зі зброєю", - наголосив генерал В'ячеслав Аброськін.

У зв’язку з цим поліція Донецької області закликає людей не провозити такі предмети, а громадян, які все ж таки вирішили проїхати через блокпост зі зброєю, самостійно здавати її до відділень поліції настільки, скільки перебуватимуть на території Донеччини.

Як повідомлялося, продаж зброї сягнув максимуму з часів «холодної війни». За підрахунками дослідників, обсяг ринку озброєнь в 2012-2016 роках збільшився на 8,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.