НОВИНИ

Президент підписав закон, який посилить співпрацю з Євросоюзом

Йдеться про співробітництво у питані боротьби з тяжкими злочинами, зокрема організованою злочинністю і тероризмом.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції», повідомляє прес-служба президента у середу, 8 березня. 

Зазначається, що цей закон був ухвалений Верховною Радою України 8 лютого 2017 року, а власне Угода підписала у Брюсселі 27 червня 2016 року.

Як пише прес-служба, метою Угоди є посилення співробітництва між Україною та Європейською організацією з питань юстиції у боротьбі з тяжкими злочинами, зокрема організованою злочинністю і тероризмом.

"Набуття нею чинності вдосконалить співробітництво між Україною і Євроюстом та сприятиме координації розслідувань, які проводяться на території України і держав-членів Європейського Союзу. Укладення цього документу стало черговим кроком на шляху інтеграції України до європейського правового простору", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що компетентним органом для виконання положень цієї Угоди в Україні визначається Генеральна прокуратура України.

Нагадаємо, 28 лютого Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Індонезією про співпрацю в оборонній галузі. Відтепер країни можуть здійснювати співробітництво у питаннях закупівлі та постачання озброєння та військової продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.