НОВИНИ

У мережі з'явилося відеозвернення сина вбитого Кім Чен Нама

Один із активістів південнокорейської організації підтвердив, що на відеозаписі дійсно зображений Кім Хан Соль, син убитого брата Кім Чен Ина.

На відеохостингу Youtube і на сайті групи "Громадянська оборона Чхоллима" з'явився відеозапис, на якому молодий чоловік називає себе сином Кім Чен Нама - старшого зведеного брата північнокорейського лідера Кім Чен Ина. Про це повідомляє сайт японської газети "Майніті".

"Моє ім'я Кім Хан Сіль, я з Північної Кореї і є членом сім'ї Кимов. Мій батько був убитий кілька днів тому. Я зараз з матір'ю і сестрою, ми сподіваємося, що ця ситуація незабаром владнається", - сказав він.

Про те, де і коли був зроблений цей відеозапис, невідомо, пише "Майніті"

Видання зазначає, що Кім Хан Сіль розглядається як ключова фігура в завершенні процедури підтвердження особи Кім Чен Нама за допомогою ДНК-експертизи. Ці дії зараз докладає влада Малайзії, де помер Кім Чен Нам.

Сінгапурський телеканал Channel News Asia зі свого боку привів свідчення одного з активістів південнокорейської організації, який підтвердив, що на відеозаписі дійсно зображений Кім Хан Соль.

Нагадаємо, 14 лютого стало відомо про вбивство зведеного брата президента Північної Кореї Кім Чен Ина, його убили в Малайзії. За попередньою версією, його отруїли в аеропорту Кала-Лумпура дві жінки з КНДР.

Як повідомлялося, за даними розвідки Південної Кореї, КНДР протягом тривалого часу готувала вбивство Кім Чен Нама. У 2012 році вже була здійснена невдала спроба усунення Кім Чен Нама.

Окрім того, малайзійські слідчі підозрюють працівника північнокорейської авіакомпанії у причетності до вбивства брата Кім Чен Ина.

Влада Малайзії вважає, що за вбивством стоїть офіційний Пхеньян. Всього у справі проходять 10 підозрюваних. Четверо підозрюваних вже затримані, зокрема обидві учасниці нападу. Одна з них, 25 років, є громадянкою Індонезії, у другої, 28-річної, був при собі в'єтнамський паспорт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.