НОВИНИ

Україну закликали створити спеціалізований антикорупційний суд

Відповідний заклик міститься у заяві диппредставництв ЄС і США.

Представництво ЄС в Україні та Посольство США схвалили зусилля НАБУ та САП у справі відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та закликали створити в Україні антикорупційний суд. Про це йдеться у спільній заяві дипломатичних представництв.

"Досягти успіху у боротьбі проти корупції є критично важливим для України - як для виконання народних вимог Майдану, так і для залучення прямих іноземних інвестицій, необхідних для розвитку української економіки. Ми схвалюємо усе дієвіші зусилля Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури із реалізації наданих їм повноважень. Ми вітаємо судові рішення, ухвалені вранці 7 березня, але відзначаємо, що події кількох останніх днів підтверджують потребу мати спеціалізований антикорупційний суд", - йдеться у заяві. 

Наголошується також, що майбутній аудит торішньої діяльності Національного антикорупційного бюро має бути незалежним, прозорим і об'єктивним.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд обрав запобіжний захід для Насірова у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою застави 100 млн гривень.

2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.