НОВИНИ

Справа Насірова. Начальник одного з управлінь ДФС заявив про відставку

Юрій Шеремет пообіцяв терміново написати заяву про звільнення, щоб забезпечити об'єктивність у розслідуванні провадження.

Начальник головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби Юрій Шеремет заявив про намір терміново звільнитися з відомства, щоб забезпечити об'єктивність розслідування кримінального провадження відстороненого голови ДФС Романа Насірова. Відповідне повідомлення Шеремет розмістив у вівторок вночі, 7 березня, на своїй сторінці у Facebook. 

"Публічно даю слово державному обвинувачу зранку звільнитися з посади керівника внутрішньої безпеки ДФС України. Я виключно за забезпечення об'єктивності та встановлення істини у справі!", - написав Шеремет.

Він пояснив, що державний обвинувач під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову наголосив, що одним із ризиків, чому на час слідства він повинен бути під вартою є те, що Шеремет знайомий з Насіровим зі школи, і якщо Насіров буде на волі, то зможе спілкуватися з начальником управління і в такий спосіб впливати на працівників ДФС, що унеможливлює об'єктивність слідства.

Нагадаємо, судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відстороненому голові Державної фіскальної служби Романові Насірову завершилося 7 березня обранням запобіжного заходу у вигляді арешту з альтернативою застави 100 млн грн.

2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.