НОВИНИ

Президент Франції Олланд назвав своїм обов'язоком не допустити перемоги Ле Пен

За його словами, в країні існує «загроза перемоги» кандидата від партії «Національний фронт».

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що його основне завдання на цих виборах - не допустити перемоги глави партії «Національний фронт» Марін Ле Пен на майбутніх виборах. Про це він розповів в інтерв'ю газеті Le Monde. За його словами, у Франції існує «загроза її перемоги».

«Загроза існує. Популярність крайніх правих у Франції досягла найвищих значень за більш ніж 30 років. Але Франція не здається», - сказав Олланд. Він пояснив, що в разі своєї перемоги Ле Пен «тут же запустить процедуру виходу з ЄС», оскільки «мета всіх популістів» полягає в тому, щоб відгородитися «усіма видами бар'єрів» від Європи і решти світу.

«Мій обов'язок - зробити все, щоб Францію цей проект не переконав і щоб на неї не лягла така велика відповідальність», - сказав він.

Зазначимо, Європарламент, депутатом якого Марін Ле Пен є вже 13 років, позбавив її парламентського імунітету на початку березня через те, що вона розміщувала на своїй сторінці в Twitter фотографії зі сценами насильницьких дій, здійснених бойовиками терористичної організації «Ісламська держава».

Ле Пен також звинувачують в тому, що вона призначала співробітників своєї партії парламентськими помічниками і виплачувала їм зарплати з бюджету Європарламенту.

Нагадаємо, кандидат на пост президента Франції Марін Ле Пен зробила заяву на підтримку анексії Криму Росією. Окрім того, вона не вірить в існування російської загрози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.