НОВИНИ

Марін Ле Пен не вірить в існування російської загрози

За словами кандидата в президенти Франції, загрозою для Європи є розв'язання холодної війни з Росією.

Не сама Росія, а розв'язання з нею «холодної війни» є загрозою для Європи, заявила кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен у понеділок, 6 березня.

На запитання ведучого в інтерв'ю, чи згодна вона з тим, що Росія становить загрозу європейській безпеці, Ле Пен відповіла, що не вірить у це.

«Я можу сказати, що є загрозою для Європи. Це - розв'язання холодної війни проти Росії і підштовхування її до Китаю. Це і є загроза для Європи», - сказала політик.

Відповідаючи на питання про те, чи представляє загрозу президент Росії, Ле Пен заявила: «Ні, в це я теж не вірю. Нічого з того, що зроблено Путіним, не може мені вказати на такий висновок».

Нагадаємо, кандидат на пост президента Франції Марін Ле Пен зробила заяву на підтримку анексії Криму Росією. У зв'язку з цим в МЗС України від 3 січня висловили обуренням її висловлюванням.  У МЗС України відреагували на цю заяву, запевнивши, що подібні висловлювання обов’язково матимуть наслідки, як це вже було у випадку окремих французьких політиків, яким заборонено в’їзд в Україну. У свою чергу, СБУ направила в МЗС лист для узгодження можливостей заборони в'їзду Марін Ле Пен.

Як повідомлялося, Служба безпеки України вирішила не забороняти Ле Пен в’їзд в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.