НОВИНИ

Українські морські піхотинці взяли участь у військових навчаннях у Румунії

Крім батальйону українських морпіхів, участь в навчаннях взяли підрозділи Румунії, Болгарії, Чорногорії, Сербії, Словенії, США.

Окремий батальйон морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України взяв участь у багатонаціональному навчанні в Румунії. Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗСУ.

Маневри «Платінум Іґл-2017» відбулися на полігоні Смардан у районі румунського міста Галац. Крім батальйону українських морпіхів, участь в навчаннях взяли підрозділи Румунії, Болгарії, Чорногорії, Сербії, Словенії, США.

30 українських морських піхотинців мали можливість ознайомитися з основами тактики відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу, процедурами проведення оборонних та наступальних операцій, порядком виконання рейдових дій, основами мінної безпеки та технікою здійснення патрулювання.

Зазначимо, упродовж 2017 року підрозділи українських Збройних сил візьмуть участь у 16 багатонаціональних навчаннях за межами України. Безпосередньо на території України в цьому році відбудуться щорічні міжнародні навчання «Сі Бриз» та «Репід Трайдент».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.