НОВИНИ

Україна припинить усі контакти з підприємствами, захопленими бойовиками

За словами міністра Черниша, суб'єктами відносин української сторони мають бути компанії, які працюють у правовому полі.

Українська сторона припинить усі господарські контакти із підприємствами, які захопили бойовики, заявив міністр у справах тимчасово окупованих територій України Вадим Черниш у п'ятницю, 3 березня.

«Усі господарські контакти з підприємствами, де змінено менеджмент, будуть припинені», - сказав він.

Окрім того, Черниш підкреслив, що суб'єктами відносин з українськими підприємствами мають бути тільки ті компанії, які працюють у правовому полі України.

Нагадаємо, після розпочатої наприкінці січня українськими активістами транспортної блокади ОРДЛО, у кінці лютого бойовики «Д/ЛНР» зажадали перереєстрації українських підприємств і сплати ними податків, погрожуючи, в іншому випадку, з 1 березня запровадити зовнішнє управління.

Терористи заявили про запровадження з 1 березня зовнішнього управління на близько 40 підприємствах. 

Про те, що терористи зібралися провести «націоналізацію», йшлося у заяві ватажків ОРДіЛО щодо блокади залізниці на Донбасі. 

Зокрема, 1 березня бойовики захопили офіс та обладнання ПАТ «Укртелеком» в Донецьку, компанія відключила цю частину території від національної мережі. У той же день президент України Петро Порошенко заявив, що Україна вимагатиме розширення санкцій для тих, хто «націоналізував» українські підприємства на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

2 березня стало відомо, що бойовики захопили «Донбас-Арену» і базу «Шахтаря».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.