НОВИНИ

Терористи зірвали відновлювальні роботи на Донецькій фільтрувальній станції

Наступну спробу з відновлення роботи станції буде здійснено у другій половині дня у разі встановлення режиму тиші.

У п'ятницю, 3 березня, незаконні збройні формування зірвали відновлювальні роботи на Донецькій фільтрувальній станції. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

"Сьогодні, для обстеження цього важливого об'єкту, Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ було здійснено запуск безпілотного літального апарату. При цьому Збройні Сили України отримали відповідні повідомлення і вказівки, що були доведені до усіх органів управління та військ, які знаходяться вздовж лінії розмежування. Режим припинення вогню з боку української сторони дотримувався абсолютно, але о 08.46 безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії було втрачено внаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань ОРДО", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі роботи припинені, проводиться розслідування. Після встановлення режиму тиші в районі проведення робіт, у другій половині дня буде здійснено наступну спробу щодо відновлення роботи Донецької фільтрувальної станції.

У штабі АТО зазначили, що за останній тиждень це вже друга агресивна дія з боку незаконних збройних формувань ОРДО щодо представників СММ ОБСЄ, які здійснювали запуски безпілотних літальних апаратів.

Нагадаємо, 3 березня спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила, що біля Донецької фільтрувальної станції упав їхній безпілотник. Спостерігачі місії не зазначили, яка саме сторона відкрила вогонь, проте терористи вже встигли через російськи ЗМІ звинуватити у знищенні БПЛА українську сторону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.