НОВИНИ

Директор ФБР розповів членам конгресу США про втручання Росії у вибори

Бесіда Комі з парламентаріями проводилася за закритими дверима і тривала приблизно 3,5 години.

Директор ФБР Джеймс Комі провів зустріч з членами комітету розвідки палати представників конгресу США під час якої розповів деякі подробиці розслідування про можливе втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

Бесіда Комі з парламентаріями проводилася за закритими дверима і тривала приблизно 3,5 години. Коментарі самого Комі в ЗМІ не представлені, тому про зміст зустрічі можна судити тільки за заявами членів комітету розвідки.

"На даний момент ми знаємо лише невелику дещицю того, що знає ФБР", - розповів демократ Адам Шифф агентству Reuters. "Велика частина інформації залишилася за зачиненими дверима, і ці двері треба прибрати, щоб ми зробили свою роботу", - сказав він.

Шифф зазначив, що Конгрес повинен провести ретельне розслідування щодо втручання Росії, для чого потрібно повне співробітництво з ФБР ".

Республіканець Девін Нуньєс заявив, що зустріч стала "хорошим першим кроком" щодо співпраці з ФБР. При цьому він визнав, що після неї у Комітету все ще немає інформації про контакти між російськими офіційними особами і штабом кандидата в президенти США Дональда Трампа.

Нагадаємо, що американська розвідка опублікувала доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США. За даними розвідки США, російський президент РФ Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

У доповіді російський уряд і Путін звинувачуються в тому, що вони "віддають очевидну перевагу" обраному американському президентові Дональду Трампу.

Тим часом, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.