НОВИНИ

Вибухотехніки почали розміновувати Донецьку фільтрувальну станцію - Жебрівський

Після розмінування на станцію зайде ремонтна бригада КП «Вода Донбасу», щоб розпочати відновлювальні роботи.

У четвер, 2 березня, підрозділ мінерів та вибухотехніків Державної служби з надзвичайних ситуацій разом із представниками Спільного центру з контролю та коордінації, вийшов на огляд та розмінування території Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

За його словами, після розмінування на станцію зайде ремонтна бригада КП «Вода Донбасу», щоб розпочати відновлювальні роботи.

"Російська сторона в СЦКК таки надала письмові гарантії режиму тиші в районі ДФС. Хоча окупанти сьогодні зранку активно обстрілювали позиції наших військових навколо #Авдіївки. Зокрема, промзону. Стріляли із танків та мінометів", - додав Жебрівський.

Він підкреслив, що за попередніми оцінками фахівців, для відновлювальних робіт на фільтрувальній станції потрібно 2-3 дні.

Як повідомлялося, у ніч на 24 лютого в результаті бойових дій було пошкоджено Донецьку фільтрувальну станцію. Голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський 27 лютого повідомив, що запасів води вистачить на два дні. За його словами, бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без їх зняття виходити на Донецьку фільтрувальну станцію, а за їх відсутності бригади КП "Вода Донбасу" не готові почати ремонтні роботи.

Нагадаємо, 1 березня ОБСЄ завила про те, що вимагає негайно розмінувати Донецьку фільтрувальну станцію. Місія наполягає, що жителям Авдіївки потрібна вода, також без розмінування спостерігачі не зможуть здійснювати моніторинг

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.