НОВИНИ

У Бахмуті сталося масове отруєння школярів

Постраждали щонайменше 60 дітей, прокуратура відкрила кримінальне провадження.

У Бахмуті Донецької області сталося масове отруєння школярів, захворіли щонайменше 60 дітей. Про це повідомила прес-служба обласної поліції.

Станом на ранок 1 березня відомо про нездужання 60 дітей, з яких 40 – звернулися до шкільного медпункту, ще 20 – до медичного закладу. Наразі госпіталізовано до інфекційного відділення бахмутської лікарні 16 учнів 1-10 класів.

Артемівська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

Слідчі вилучили журнали та інші документи, які стосуються шкільної їдальні. Проводиться збір матеріалів для встановлення всіх обставин події. Зі шкільної їдальні було відібрано проби харчових продуктів, змиви на кишкову паличку, патологічну флору та мікробіологічне дослідження.

Нагадаємо, раніше у Києві сталося масове отруєння дітей у трьох школах, кількість постраждалих становила 42 особи. Крім того, майже 40 дітей отруїлися у школі та дитячому садку на Київщині. Згодом прокуратура почала розслідувати масове отруєння дітей в школі №1 міста Куп'янськ на Харківщині.