НОВИНИ

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Індонезією про співпрацю в оборонній галузі

Відтепер країни можуть здійснювати співробітництво у питаннях закупівлі та постачання озброєння та військової продукції.

У вівторок, 28 лютого, президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі", схвалений Верховною Радою 8 лютого. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що угоду було укладено 5 серпня 2016 року під час державного візиту Глави Української держави до Індонезії.

Напрями співпраці України та Індонезії включатимуть обмін візитами вищих посадових осіб, у тому числі від збройних сил; розвиток військово-технічного співробітництва; співпрацю в галузі оборонної промисловості та логістики; співпрацю в оборонній науково-технологічній галузі; обмін інформацією з оборонних та військових питань; взаємодію у питаннях розвитку військової освіти та підготовки персоналу.

Сторони можуть здійснювати співробітництво в питаннях закупівлі озброєння та військової продукції в рамках спільних проектів та виробництва, постачання озброєння, військової техніки та іншої продукції військового призначення, обслуговування, ремонту і модернізації озброєння, військової техніки та надання інших послуг у військово-технічній галузі, продажу ліцензій щодо виробництва зазначеної продукції та надання технічної підтримки.

Крім того, країни можуть здійснювати спільні дослідження та розробку у військово-технічній галузі, а також взаємний обмін результатами такої діяльності, обмінюватися досвідом та інформацією щодо стандартизації, кодифікації, контролю якості військової продукції з метою здійснення спільних програм військово-технічного співробітництва. Країни також можуть, у разі необхідності, здійснювати розробку відповідних програм, проводити спільні наукові дослідження, спільне виробництво та продаж оборонного обладнання шляхом використання інших технологій.

Угода набирає чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення дипломатичними каналами про виконання сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Як повідомлялося, в Індонезії морпіхи успішно випробували українські БТР-4М. Українські бойові машини успішно впоралися з водою, вогнем і бездоріжжям, а також вразили умовні цілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.