НОВИНИ

Трамп виступить зі зверненням до конгресменів і сенаторів США

Президент, ймовірно, буде говорити про хід виконання обіцянок, які були дані ним під час передвиборної кампанії.

Президент США Дональд Трамп пізно ввечері 28 лютого звернеться до конгресменів і сенаторів на спільному засіданні обох палат Конгресу США. Президент, цілком ймовірно, буде говорити про хід виконання обіцянок, які були дані ним під час передвиборної кампанії.

За відомостями, отриманими журналістами з "джерела в адміністрації президента", малоймовірно, що опоненти Дональда Трампа серед демократів або однопартійців-республіканців почують на свою адресу будь-які різкі або критичні оцінки. Очікується, що в цілому мова президента буде оптимістичною і стосуватиметься майбутнього.

У минулий після інавгурації період Трамп неодноразово зустрічався з керівниками великих корпорацій і бізнесу. Можливо, президент оголосить, що великі компанії США взяли на себе зобов'язання наймати на роботу перш за все американців.

Після виступу перед обома палатами Конгресу Трамп, ймовірно, відправиться в тижневе турне по країні, під час якого буде роз'яснювати свої плани. План такої поїздки, проте, поки не оприлюднений.

Напередодні міністерство оборони Сполучених Штатів Америки представило Білому дому проект нового плану боротьби проти «Ісламської держави» в Сирії та Іраку, який передбачає «швидке завдання поразки ІДІЛ». 

Окрім того, Трамп заявив, що США повинні почати вигравати війни, тому він вирішив збільшити бюджет Пентагону.