НОВИНИ

Кличко озвучив причини руйнування Шулявського мосту

Також мер повідомив, що рух транспорту на шляхопроводі, який частково обвалився ввечері в понеділок, відкриють, але він буде обмеженим.

Київський міський голова Віталій Кличко озвучив результати експертизи, згідно з якими причиною руйнування Шулявського шляхопроводу стали корозія бетону консолей та надмірна динаміка від великовантажні транспорту.

Також, за його словами, рух транспорту на Шулявському мосту відкриють, але він буде обмеженим.

"Уже почалися роботи по зміцненню, і рух зараз буде відкрито в обмеженому режимі. Також рух великовантажні транспорту через шляхопровід буде заборонено зовсім", - сказав Кличко.

За словами мера, стан шляхопроводу вимагає обмеження габариту проїзної частини транспорту по обидва боки споруди на 0,7 м, також необхідно щодня проводити огляд конструкцій, встановити запобіжні конструкції під тротуарними консолями на випадок обвалення.

Кличко повідомив, що на даний час готують аналітичні матеріали для плану реконструкції шляхопроводу і розв'язки біля станції метро "Шулявська". Він зазначив, що реконструкція моста почнеться в 2017 році, планується завершити її за два роки.

"Після ТЕО ми зможемо говорити, скільки це буде коштувати, але можу сказати попередньо - це буде понад 1,5 млрд грн для того, щоб відремонтувати цю розв'язку", - додав він.

Як повідомлялося, Кличко через обвал Шулявського мосту звільнив заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янського району Максима Шкуро. 

Нагадаємо, у столиці 27 лютого обвалилася частину Шулявського мосту. Нині там демонтують зовнішню конструкцію пішохідної частини.

Через обвал шляхопроводу у Києві тролейбуси змінили маршрути. Також у трамваї №3 збільшили кількість вагонів.