НОВИНИ

Полторак нагородив військових медиків, які лікують поранених на Донбасі бійців

Нагороди та відзнаки отримали 25 військових лікарів.

У понеділок, 27 лютого, під час робочого візиту на Дніпропетровщину міністр оборони Степан Полторак відвідав 385 військовий госпіталь Військово-медичного клінічного центру Південного регіону та нагородив військових медиків, які лікують військовослужбовців ЗС України, поранених в ході АТО. Про це повідомив Урядовий портал.

Як зазначається, 25 військових лікарів були нагороджені відомчими нагородами та відзнаками.

«Я дякую вам за ваш патріотизм, за те, що з першого дня збройної агресії проти України ви одними з перших лікували тут наших поранених. Через ваші руки за 2,5 роки пройшли понад 11 тисяч наших поранених. Це величезна праця. Ви працювали не лише тут, у тилу, а й рятували життя наших військових на фронті. Людина, яка несе таку місію, яка не рахується з власним здоров’ям, часом, інколи життям, й рятує наших військових, це – свята людина! Ваша професія надзвичайно потрібна зараз Україні. Я дякую вам за вашу важку працю», – сказав міністр оборони.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко під час відвідання Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова зустрівся з пораненими бійцями, які проходять лікування, та вручив їм нагороди. Зокрема, президент поспілкувався з військовими, які брали участь бойових діях в районі Авдіївки під час загострення ситуації в січні-лютому цього року. Глава держави вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня солдату Олександру Кобилешному та старшому сержанту Сергію Курсову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.