НОВИНИ

Білий дім перевіряє телефони працівників для боротьби з витоками інформації - ЗМІ

За даними ЗМІ, прес-секретар Білого дому Спайсер пригрозив проблемами, якщо про це дізнається загал.

Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер намагається боротися з витоками інформації з президентської адміністрації, вибірково перевіряючи мобільні телефони працівників. Про це в неділю, 26 лютого, повідомили в інтернет-виданні Politico.

Такі заходи почали застосовувати незабаром після того, як президент США Дональд Трамп розкритикував ЗМІ за використання анонімних джерел.

Зазначається, що коли стало відомо про витік у ЗМІ інформації з однієї з нарад, у якій брали участь близько десятка осіб, Спайсер знову скликав їх на «екстрену нараду». При вході до кабінету працівників Білого дому попросили скласти телефони на столі для перевірки. На цій зустрічі були присутні і юристи адміністрації президента США.

Працівників попередили також про неприпустимість використання на телефонах низки месенджерів з шифруванням, зокрема які автоматично видаляють повідомлення після відправлення.

Повідомляється, що Спайсер пригрозив проблемами, якщо інформація про перевірку телефонів і саму зустріч про проблеми витоків інформації, проникне у засоби масової інформації.

Нагадаємо, 24 лютого Трамп розкритикував ФБР через нездатність знайти джерело витоку інформації у ЗМІ.

Як повідомлялося, зокрема, саме витік в ЗМІ інформації про контакти радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна з послом РФ в Вашингтоні Сергієм Кисляком став причиною звільнення.

Раніше CNN повідомляло, що радницю президента США Дональда Трампа Келліенн ​Конвей усунули від виступів на телебаченні через розбіжності у її словах із офіційною позицією адміністрації президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.