НОВИНИ

Азербайджан і Вірменія заявили про нові зіткнення у Нагірному Карабаху

Як повідомляється, обидві сторони зазнали втрат.

Військові відомства Азербайджану і Вірменії заявили про зіткнення у зоні карабаського конфлікту. Повідомляється, що обидві сторони зазнали втрат.

За даними Азербайджану, важке бойове зіткнення відбулося на Ходжавенд-Фізулінському напрямку фронту.

Дані вірменської та азербайжданскої сторін про послідовність подій дуже відрізняються.

За версією азербайджанських військових, вірменські сили вночі зробили "спробу широкомасштабного прориву на позиції азербайджанської армії".

У Вірменії стверджують, що повідомлення про "атаки" вірменської сторони неправдиві та що вірменська сторона дотримується режиму припинення вогню і закликає азербайджанську сторону утримуватися від кроків в напрямку подальшого загострення ситуації.

Керівництво невизнаної Нагірно-Карабаської республіки, в свою чергу, звинуватило азербайджанську сторону в дезінформації.

У невизнаній республіці стверджують, що збройні сили Азербайджану на карабаського-азербайджанської лінії зіткнення перейшли до наступу, але були відкинуті, зазнавши втрат.

Нагадаємо, конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався 1988 року, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР.

Зокрема, 5 квітня у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху домовилися оголосити режим припинення вогню. Активні бойові дії там тривали з 3 квітня. Вірменія і Азербайджан поклали один на одного відповідальність за загострення конфлікту.

Армія невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки визнала загибель 20 своїх військових в результаті бойових дій. Азербайджанська армія оцінює свої втрати в 16 чоловік убитими. Обидві сторони конфлікту також повідомили про загибель мирних жителів під обстрілами.

29 грудня стало відомо, що на кордоні між Вірменією та Азербайджаном почався бій, є загиблі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.