НОВИНИ

Шкляр: Табачник став символом українофобства

Письменник Василь Шкляр стверджує, що висловив своє обурення через діяльність міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, а не інших високопосадовців, бо поставив перед собою реальну мету. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю Тижню.

«Табачник нині став символом всього зла, українофобства. А чому не вище? Ну, я не титан, я ставлю собі реальну мету і я її досягну», – зазначив Шкляр.

Нагадаємо, комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка присудив Шевченківську премію з літератури Шкляру за роман «Залишенець»(«Чорний Ворон»).

На початку березня Шкляр звернувся з листом до президента Віктора Януковича, в якому попросив перенести вручення йому нагороди на період, коли при владі не буде міністра освіти Табачника.

У наступному указі глави держави про присудження Шевченківської премії згадані сім інших лауреатів, Шкляра серед них не було.

Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що не висловлював негативної думки про роман «Чорний Ворон» Шкляра та навіть не читав його, тому не знає звідки у письменника до нього претензії.

Повну версію інтерв'ю можете прочитати тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.