НОВИНИ

Радницю Трампа усунули від виступів на телебаченні – CNN

Водночас представниця Білого дому Сара Сандерс заперечила цю інформацію.

Радницю президента США Дональда Трампа Келліенн ​Конвей усунули від виступів на телебаченні через розбіжності у її словах із офіційною позицією адміністрації президента, повідомляє CNN.

Минулого тижня Келліенн Конвей повинна була дати інтерв'ю на телеканалі Fox News, але його запис скасували. До цього вона заявила в ефірі MSNBC, що радник президента США з нацбезпеки Майкл Флінн мав «повну довіру» президента. Того ж дня Флінн пішов у відставку.

Потім журналісти помітили розбіжність у словах Конвей та прес-секретаря президента Шона Спайсера: радниця сказала, що пану Флінну запропонували піти у відставку, а прес-секретар заявив, що Білий дім вимагав відставки Флінна.

«Ці заяви, які вона зробила на тлі пильної уваги до неї з боку громадськості, змусили президента та його радників дійти висновку, що вона робить більше шкоди, ніж користі для адміністрації», - пише CNN.

Джерело телеканалу в Білому домі повідомило, що Келліенн Конвей усунули від виступів на телебаченні. Водночас представниця Білого дому Сара Сандерс заперечила цю інформацію.

«Це ще одна дика витівка. У Келліенн заплановано ряд виступів у ЗМІ цього тижня. До того ж у неї в Білому домі багато роботи, яка вимагає часу та уваги», - прокоментувала вона.

CNN зазначає, що відсутність Келліенн Конвей в ефірі останнім часом знизила рівень протиріч, які виникають довкола роботи адміністрації  Дональда Трампа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.