НОВИНИ

Кандидата у канцлери Німеччини Шульца звинуватили у фінансових порушеннях

Зараз Європейське відомство по боротьбі з шахрайством перевіряє, чи є підстави для розслідування.

Голова комітету Європарламенту з контролю за бюджетом Інге Гресле звинуватила нинішнього кандидата в канцлери ФРН від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартіна Шульца у фінансових порушеннях.

Зараз Європейське відомство по боротьбі з шахрайством перевіряє, чи є повідомлення про сумнівні підвищеннях на посаді і виплати премій під час головування Шульца в Європарламенті достатньою підставою для офіційного розслідування. Серед іншого йдеться про прес-аташе Шульца і менеджері його нинішньої передвиборної кампанії Маркус Енгельсі.

В інтерв'ю газеті Ruhr Nachrichten, опублікованому у п'ятницю, 24 лютого, Гресле заявила: "Шульц у перший день своєї роботи в якості голови Європарламенту підписав розпорядження про те, що місцем роботи Енгельса значився Брюссель, хоча той жив і працював у Берліні". 

Вона також зазначила, що Енгельс у 2012 році був відправлений у тривале службове відрядження до Берліна, де жив у той час. Але, оскільки місцем його роботи вважався Брюссель, він отримував різні надбавки і гроші на відрядження.

Комітет відправив великий список запитань в управління справами Європарламенту, яке має представити відповіді до 3 березня. При цьому в управлінні поки не бачать якихось порушень закону колишнім головою парламенту ЄС. Сам Шульц досі не прокоментував ці обвинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.