НОВИНИ

Рада безпеки ООН продовжила санкції проти Ємену

Чинний режим санкцій включає заморожування активів і заборону на виїзд із країни людей, що дестабілізують ситуацію.

Рада Безпеки ООН продовжила до кінця лютого 2018 року режим санкцій щодо Ємену. Про це повідомляє KUNA

Висловлюючи занепокоєння через тривалі політичні, безпекові, економічні і гуманітарні проблеми в Ємені у зв`язку з незаконним переданням, зберіганням і використанням зброї, Рада знову підтвердила свій намір тримати ситуацію у Ємені під постійним контролем.

Як повідомляється, 15 членів Ради ухвалили рішення продовжити мандат комітету щодо санкцій до 26 лютого 2018 року, а також продовжити дію мандатів групи експертів до 28 березня 2018 року. 

Чинний режим санкцій включає заморожування активів і заборону на виїзд із країни людей, що дестабілізують ситуацію.

Члени Радбезу попередили, що мають намір "постійно тримати ситуацію у Ємені в полі зору" і готові переглянути санкційні заходи, "в тому числі на предмет їхнього посилення, коригування, припинення або скасування", залежно від розвитку подій у країні.

Як повідомлялося, за оцінками ООН, близько 10 тисяч людей, серед яких 3800 цивільних, загинули внаслідок збройного конфлікту в Ємені.

Нагадаємо, конфлікт у Ємені триває з вересня 2014 року, країна поділена між шиїтами-хуситами, яких підтримує Іран, адміністрацією Хаді та терористичним угрупованням "Аль-Каїда на Аравійському півострові".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.