НОВИНИ

Суд виправдав мера Гайворона, якого впіймали на хабарництві

Прокуратура звинувачувала мера в тому, що він за хабар виділив дві земельні ділянки.

Дарницький районний суд Києва виправдав мера Гайворона Кіровоградської області Романа Волуйка, підозрюваного в отриманні хабара в розмірі 4 тис. доларів. Про це йдеться у вироку суду від 6 лютого.

Прокуратура звинувачувала мера в тому, що він за хабар виділив дві земельні ділянки ТОВ "Український центр навчання і професійного розвитку".

Людина, що передала хабар, стверджує, що мер під час бесіди на пальцях показав йому кількість 5, тим самим натякнувши, що хабар повинен складати 5 тис. доларів.

Волуйко ж пояснив, що всього лише на пальцях показав розмір хабара, який вимагав за вирішення аналогічних питань попередній мер. Також мер стверджує, що коли брав пакет з міченими грошима, думав, що це не гроші, а документи на реєстрацію земельних ділянок. Він вважає своє затримання провокацією, організованою головою Гайворонської районної державної адміністрації, у якого з ним давній конфлікт.

Суд став на бік мера, визнав його невинним, повернув заставу в розмірі 413 тис. гривень і зняв арешт з майна.

Як повідомлялося, 17 травня 2016 року Військова прокуратура Південного регіону України спільно з Управлінням захисту економіки в Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримала під час одержання хабара мера Гайворон Кіровоградської області. Затриманий за сприяння у виділенні земельної ділянки "запросив" від представника підприємства 5 тисяч доларів. Мера затримали під час одержання частини хабара на суму 2 тисячі доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.