НОВИНИ

Нижня палата парламенту Нідерландів схвалила ратифікацію угоди про асоціацію України з ЄС

Депутати проголосували за ратифікацію.

Нижня палата парламенту Нідерландів проголосувала за ратифікацію угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

«Залишилось  голосування в сенаті», - додав він.

Для завершення ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС відповідний закон має бути затверджений верхньою палатою парламенту.

Як повідомлялося, 16 січня уряд Нідерландів погодив документи на ратифікацію асоціації Україна-ЄС. Голландський прем'єр зазначив, що для прискорення процесу уряд Нідерландів просить Державну раду провести термінову оцінку документа.

Нагадаємо, 15 грудня 2016 року в ЄС схвалили пропозиції уряду Нідерландів про умови завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Прем'єр Нідерландів Марк Рютте наполягав на тому, щоб Угода про асоціацію не надавала Україні оборонних гарантій і не була кроком до членства в ЄС, інакше Нідерланди зірвуть угоду. Після досягнення згоди Рютте зазначив, що такий крок був необхідним, "оскільки це забезпечує можливість рухатися єдиним фронтом проти дестабілізуючої зовнішньої політики Росії".

Нідерландські ЗМІ повідомляли, що верхня палата парламенту Нідерландів готова підтримати асоціацію з Україною, при цьому у нижній палаті парламенту виступають проти урядової декларації.

Окрім того, NYT повідомляло, що одним із противників ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС був голландський лівий депутат Гаррі ван Боммель, який для агітації на різних заходах і в ЗМІ використовував групу псевдо-українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.