НОВИНИ

Мін'юст презентував онлайн-сервіс, на якому можна реєструвати та ліквідовувати ФОП

Окрім того, «Онлайн будинок юстиції» надає послуги з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану.

У четвер, 23 лютого, міністр юстиції України Павло Петренко презентував сервіс «Онлайн будинок юстиції», послугами якого зможуть скористатися всі українці, повідомили у прес-службі Мін`юту.

За словами міністра Петренка особливістю цього проекту є те, що він увібрав всі сервіси, які міністерство надає в електронному вигляді.

Зокрема сервіс надає послуги щодо повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця

«Онлайн будинок юстиції» доступний за посиланням - online.minjust.gov.ua 

Окрім того, як пише прес-служба, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис. 

«Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна», - додав очільник Мін’юсту.

За інформацією, українці зможуть подати заявку через через цей сервіс про втрату документа і в будь-якому відділі ДРАЦС країни отримати дублікат уже наступного дня.

Нагадаємо, 24 січня у Києві запустили онлайн-сервіс для стеження за протиаварійними роботами в будинках Під час реєстрації кияни можуть залишити свою електронну адресу, на яку отримуватимуть повідомлення про планові або аварійні відключення послуг.

Як повідомлялося, у листопаді 2016 року в Україні створили онлайн-сервіс для погодження проектів землеустрою. У Держгеокадастрі запевнили, що відтепер усі документи на погодження проекту землеустрою можна подати в онлайн-режимі протягом кількох хвилин.

У лютому 2017 року у Києві запустили онлайн-сервіс для стеження за снігоприбиральною технікою. На сайті кожен охочий може побачити, де наразі чистять сніг.