НОВИНИ

Вища рада правосуддя відсторонила двох суддів, що виносили неправомірні вироки проти активістів Майдану

До останнього часу обоє суддів працювали над резонансними справами про державну зраду.

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від роботи суддю Червонозаводського районного суду Харкова Марину Міндарьову та Дніпровського районного суду Києва Олександра Федюка. Про відповідне рішення другої дисциплінарної палати йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про його звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати», – йдеться у повідомленні.

Влітку минулого року Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарні справи щодо Марини Міндарьової та Олександра Федюка на основі інформації про те, що вони виносили вироки про арешти учасників масових акцій під час подій Майдану.

Читайте також: Скандальна суддя, яка керувала Печерським судом, потрапила під люстрацію

Зазначимо, що до останнього часу обоє суддів працювали над резонансними справами. Зокрема, Федюк розглядав справу колишнього кримського депутата Василя Ганиша, звинуваченого у державній зраді. А Міндарьова була у складі колегії суддів, що розглядали справу колишнього міської голови Слов'янська Нелі Штепи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.