НОВИНИ

У відомого художника Івана Марчука викрали понад 100 картин, поліція відкрила провадження

Художник минулого передав полотна для виставки в Іспанії, проте її не відбулося, а роботи назад не повернули.

Правоохоронці розслідують зникнення 101 полотна всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука. Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол на сторінці у Facebook.

"Ще влітку минулого року він (художник, - ред.) передав свої найкращі полотна для чергової зарубіжної виставки в Іспанії, як це було і раніше, своєму агенту. Останній обіцяв влаштувати "мистецький переворот" у свідомості європейців. На жаль, ані обіцяної вересневої, ані будь-якої іншої виставки видатний художник з того часу так і не відкрив", - повідомляє Апостол.

За словами радника міністра, він звернувся до компетентних осіб, які, у свою чергу, зустрілися з Іваном Марчуком. Відомо, що Національна поліція відкрила кримінальне провадження. 

Також речник МВС додав, що уже з’явилися перші результати з пошуку полотен – агент вийшов на зв’язок і пообіцяв повернути "золотий фонд".

Іван Марчук - український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка. Почесний громадянин Тернополя і Києва. 2007 року потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, який уклала британська газета The Daily Telegraph.

Виставка робіт Івана Марчука відбулася в Європейському парламенті з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.