НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

У Києві розпочався багатотисячний "Марш національної гідності"

Хода рушила урядовим кварталом, щоб озвучити свої вимоги владі.

У центрі Києва в середу, 22 лютого, розпочався "Марш національної гідності", організований рухом "Національний корпус", всеукраїнським об'єднанням "Свобода" та партією "Правий сектор". Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua з місця події.

Колона з кількох тисяч учасників рушила до Верховної Ради, щоб озвучити свої вимоги владі: припинити торгівлю з окупованими територіями, відмова від закону про особливий статус Донбасу, збереження мораторію на продаж землі.

Учасники тримають українські прапори та символіку свої організацій.

На участь у марші було заявлено до 10 тисяч людей.

Нагадаємо, у неділю, 19 лютого, в центрі Києва одночасно із заходами вшанування пам'яті Небесної сотні відбулася паралельна акція противників торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей. У мітингах взяли участь кілька сотень учасників, представники добровольчих батальйонів, у тому числі ОУН на чолі з Миколою Коханівським, народні депутати Семен Семенченко, Володимир Парасюк та Єгор Соболєв. Акція протесту переросла в сутички з поліцією в урядовому кварталі та на Європейській площі. Постраждали щонайменше десятеро людей, у тому числі поліцейські.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.