НОВИНИ

Українцям перерахують субсидії через подорожчання електроенергії

У кінці опалювального сезону буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу.

У березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв’язку із плановим підвищенням цін на електроенергію. Про це повідомили у прес-службі уряду в Facebook у понеділок, 20 лютого.

"Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, в кінці опалювального сезону буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848", - йдеться у повідомленні.

Зазначається. що доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці.

Нагадаємо, у Київенерго заявили, що не будуть перераховувати платіжки за тепло для будинків з лічильниками. Комерційний директор компанії пояснив, що в разі, якщо будинок обладнано лічильником, його мешканці сплачують тільки за фактично спожите тепло.

Як повідомлялося, Кабмін затвердив новий алгоритм розрахунку тарифів на тепло для будинків без лічильників. Тариф визначатимуть, виходячи із середнього споживання тепла на один квадратний метр опалювальної площі у будинках з лічильниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.