НОВИНИ

В Україні створять стипендії на честь п'яти наймолодших героїв Небесної сотні

Державні іменні стипендії будуть названі на честь Устима Голоднюка, Назара Войтовича, Юрія Поправки, Романа Гурика і Дмитра Максимова.

Іменами п'ятьох наймолодших героїв Небесної сотні будуть названі державні стипендії для молоді. Відповідне доручення дав Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з родинами героїв Небесної сотні у Михайлівському соборі, передає прес-служба глави держави.

Державні іменні стипендії будуть названі на честь Устима Голоднюка, Назара Войтовича, Юрія Поправки, Романа Гурика і Дмитра Максимова. Винагороджуватимуть найкращих студентів, молодих науковців та учнів.

"Просив би прем'єр-міністра і наш уряд підтримати ініціативу щодо встановлення державних іменних стипендій на честь героїв Небесної сотні найкращим студентам, молодим науковцям та учням", – зазначив Порошенко та наголосив на доречності встановлення таких стипендій в учбових закладах, де мріяли навчатися загиблі.

Президент також повідомив, що кілька днів тому вже була започаткована процедура розробки проекту Меморіалу пам'яті героїв Небесної сотні.

Нагадаємо, в Україні 20 лютого вшановують День героїв Небесної сотні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.