НОВИНИ

Кравчук стверджує, що нову Конституцію затвердять не раніше 2013 року

Нова редакція Конституції може бути прийнята не раніше 2013 року. Про це заявив екс-президент, глава науково-експертної групи зі створення Конституційної асамблеї для підготовки оновленої Конституції Леонід Кравчук.

"Президент не може раніше подати (проект нової редакції Конституції) до Верховної Ради, ніж наприкінці 2012 року або на початку 2013 року. З таким розрахунком, щоб референдум провести вже в 2013 році", - заявиввін в ефірі "5 каналу" у п'ятницю ввечері.

При цьому екс-президент відкинув версію про те, що оновлена Конституціяпісля вступу в силу може відкрити можливості нині чинному главі держави Віктору Януковичу обиратися на цю посаду ще двічі.

"Президент відбув 5 років, він буде йти на вибори незалежно від того, чи буде текст (Конституції) оновлений чи не оновлений. На який термін обирався, такий і буде дотримуватися", - підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, 21 лютого президент Янукович підписав указ про підтримку ініціативи Кравчука щодо створення Конституційної асамблеї для підготовки зміни Конституції. Президент створив науково-експертну групу з підготовки Конституційної асамблеї. Група повинна взяти до відома запропоновану Кравчуком концепцію реформування Конституції.

Роботу з підготовки проекту нової редакції Основного закону очолив Кравчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.