НОВИНИ

Українська сторона СЦКК просить припинити вогонь для ремонту ліній електропередач в Авдіївці

Ідеться про заявку щодо встановлення режиму "Тиша" на 20 лютого.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації готує звернення щодо припинення вогню в зоні АТО в понеділок, 20 лютого. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

«Повністю полагодити лінію електропередач поки що не вдалося. До найважливіших об’єктів інфраструктури міста продовжують подавати електроенергію за допомогою електрогенераторів. Аби завершити ремонтні роботи на лінії електропередач та відновити електропостачання міста, українська сторона СЦКК готує заявку щодо встановлення режиму “Тиша” на двадцяте лютого. Сьогодні в районі проведення ремонтних робіт противник дотримувався режиму припинення вогню», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що ремонтні бринади виявили п’ять пошкоджень лінії електропередач неподалік газорозподільної станції.

Нагадаємо, ввечері 18 лютого в Авдіївці зникло електропостачання внаслідок обстрілів бойовиків. За даними ДСНС станом на 19 лютого, в Авдіївці також тимчасово припинили водопостачання, теплопостачання виконують за рахунок Авдіївського коксохімічного заводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.