НОВИНИ

Кваснєвський заявив, що найбільша загроза для України і світу - це «заморожений конфлікт» на Донбасі

Колишній президент Польщі Александер Кваснєвський взяв участь у Мюнхенській конференції з безпеки.

Найбільша загроза для України та світу – це «заморожений конфлікт», треба докласти всіх зусиль, аби цого не допустити. Таку думку висловив колишній президент Польщі Александер Кваснєвський у неділю, 19 лютого, на Мюнхенській конференції з безпеки.

«По-моєму, найбільша загроза для України та для світу – це «заморожений конфлікт», - сказав Кваснєвський, нагадавши інші приклади: Нагорний Карабах – 25 років, Придністров'я – 25 років, Кіпр – 50 років.

Проблема, на його думку в тому, що якщо конфлікт «заморозять», то позиції України не будуть такими сильними.

«Що робити? Треба продовжувати реформи. Кожен успіх України, кожна позитивна новина, яка приходить від вас, допомагає всім захисникам у світі», - сказав Кваснєвський.

Особливо він підкреслив, що, враховуючи уроки нещодавньої української історії, важливо, щоб була співпраця політичних сил в Україні, щоб не було конфлікту.

«Кожна новина про війну, про конфлікт між головними лідерами послаблюють Україну, і її адвокатів», - наголосив він.

Екс-лідер Польщі наголосив, що українське питання не зникло зі світовою порядку денного, але звичайно стало слабшим, ніж раніше, оскільки дуже швидко все змінюється, з'являються інші теми. При цьому він висловив задоволення тим, що Захід - за продовження санкцій проти РФ.

Нагадаємо, на полях Мюнхенської конференції з безпеки 19 лютого американський республіканський сенатор Ліндсі Ґрем анонсував суворе покарання для Росії за спроби вплинути на результат президентських виборів у США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.