НОВИНИ

Сенатор США заявив про можливі нові санкції проти Росії

Сенатор-республіканець Ліндсі Ґрем на Мюнхенські безпековій конференції звернувся до голови МЗС Росії Лаврова.

Американський республіканський сенатор Ліндсі Ґрем під час 53-ї Мюнхенської конференції з безпеки анонсував суворе покарання для Росії за спроби вплинути на результат президентських виборів у США.

«Звертаюся до мого приятеля, пана Лаврова. Маю надію, що Ви відчуєте наслідки», - сказав Ґрем, звертаючись до міністра закордонних справ Росії Сєрґєя Лаврова.

Ґрем нагадав, що внаслідок російської діяльності постраждала насамперед Демократична партія.

«Зробимо усе можливе, аби наша демократія не постраждала. Запевняю, що ми вивчимо цю справу дуже детально, хоча жертвою тих дій стали не ми, а демократи», - сказав республіканець.

Сенатор анонсував санкції проти Росії, незалежно від тих обмежень, що пов’язані з анексією Криму.

«Я впевнений, що Конгрес підтримає нас. Доповідь у цій справі я покладу президентові Трампу на стіл. Ми мусимо також запобігти тому, аби Росія втручалася у справи Німеччини. 2017 рік є роком, коли ми мусимо насправді натовкти боки Росії», - наголосив Ґрем.

Як повідомлялося, на думку експертів, Росія втручалась у вибори США, щоб зробити ситуацію в Україні вигідною для себе. 

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.