НОВИНИ

У Москві відреагували на слова Пенса про відповідальність Росії за реалізацію Мінських угод

На Мюнхенській конференції Майкл Пенс заявив, що США і надалі вимагатимуть, аби Росія несла відповідальність за виконання Мінських угод.

У Москві розчаровані заявами віце-президента США Майкла Пенса про відповідальність Росії за реалізацію Мінських домовленостей по Україні. Про це заявив глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов у суботу, 18 лютого.

"Розчарувала в цьому сенсі відтворена в тільки що прозвучавшому виступі Майкла Пенса позиція, згідно з якою повною відповідальністю за виконання Мінських угод по Україні продовжує нести Росія", - сказав Косачов.

Нагадаємо, 18 лютого в ході Мюнхенської конференції з безпеки віце-президент США Майк Пенс заявив, що Сполучені Штати Америки будуть робити все необхідне для відповідальності Росії за виконання Мінських домовленостей, зокрема деескалації ситуації на Донбасі.

Як повідомлялося, 18 лютого, в ході Мюнхенської конференції Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність продовження роботи "нормандського формату" для досягнення довгострокового припинення вогню на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.