НОВИНИ

Росію необхідно притягнути до відповідальності через ситуацію на Донбасі – Пенс

Віце-президент США Майк Пенс повідомив, що США і надалі вимагатимуть, аби Росія несла відповідальність за виконання Мінських угод.

У суботу, 18 лютого, в ході Мюнхенської конференції з безпеки віце-президент США Майк Пенс заявив, що Сполучені Штати Америки будуть робити все необхідне для відповідальності Росії за виконання Мінських домовленостей, зокрема деескалації ситуації на Донбасі.

"Потрібно домогтися, щоб Росія виконувала Мінські угоди, починаючи з деескалації ситуації. І я хочу сказати, що США і надалі вимагатимуть, щоб Росія несла відповідальність", - сказав він.

Він додав, що в ситуації, коли Росія перекроїла міжнародні кордони, США разом зі своїми ключовими партнерами зроблять все, щоб прийняти інші екстрені заходи для підтримки НАТО.

Як повідомлялося, 18 лютого, в ході Мюнхенської конференції Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність продовження роботи "нормандського формату" для досягнення довгострокового припинення вогню на Донбасі.

Нагадаємо, 17 лютого у Мюнхені відкрилася міжнародна конференція з безпеки, на якій обговорюють ключові виклики у сфері безпеки, в тому числі ситуацію в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.