НОВИНИ

У доповіді ЮНІСЕФ повідомили, скільки дітей на Донбасі потребують гуманітарної допомоги

За даними Дитячого фонду ООН, за рік ця цифра зросла удвічі.

Один мільйон дітей на сході України терміново потребують гуманітарної допомоги, це число за останній рік збільшилося майже вдвічі. Про це повідомили у звіті Дитячого фонду Організації Об'єданих Націй (ЮНІСЕФ) у п'ятницю, 17 лютого.

Експерти Фонду зазначають, що через сотні порушень режиму припинення вогню на Донбасі безпека та психологічний добробут дітей під загрозою.

ЮНІСЕФ звертає особливу увагу на 200 тисяч "хлопчиків та дівчаток, які живуть на відстані до 15 кілометрів по обидва боки лінії розмежування".

19 тисячам з них, додає ЮНІСЕФ, загрожує постійна небезпека через міни та інші вибухові пристрої. Кожна п'ята школа на Донбасі - зруйнована чи пошкоджена через бойові дії, йдеться у звіті Фонду.

Зазначається, що ЮНІСЕФ намагається отримати фінансування в обсязі $31,3 млн для забезпечення потреб дітей Донбасу у харчах, ліках, освіті, гігієні та чистій воді. Нині профінансовано 10 відсотків від запитаної суми.

Нагадаємо, у травні 2016 року в ЮНІСЕФ повідомили про 580 тисяч дітей на Донбасі, які потребують допомоги в отриманні освіти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.