НОВИНИ

Україні треба самій піднімати економіку і не розраховувати на ЄС – бельгійський експерт Голслах

На його думку, українці не повинні мати зависокі очікування від Європи.

Україна має піднімати економіку, зокрема, розвиваючи туристичну галузь, і не розраховувати на Європейський союз. Про це у коментарі виданню Тиждень розповів професор міжнародної політики Вільного університету Брюсселя Йонатан Голслах.

"Те, що я можу сказати моїм друзям з України, по-перше, ви повинні самі зробити свою країну сильною і не очікувати допомоги від Європейського союзу. Ви повинні визнати, що у вашої країни слабка економіка і нам, європейцям, важко інвестувати в Україну. Ми бачимо, що європейські інвестиції в Україну стагнують", - сказав експерт.

"Друге. Європа як відкрите суспільство теж має свої проблеми. Є багато партій, які хочуть закрити ЄС для мігрантів з країн, які знаходяться поза блоком", - зазначив Голслах.

Третє, що на думку експерта Україні необхідно зробити, аби будувати стосунки з ЄС - політична колективна дія - об'єднатися заради досягнення спільної мети для процвітання країни.

На його думку, українці не повинні мати зависокі очікування від Європи і сфокусуватись на своїх проблемах. Він поради Україні розвивати сільське господарство. "Світ потребує країни з розвиненим сільським господарством. Світу потрібні хороші продукти харчування", - підкреслив експерт.

Окремо він підкреслив, що Україні необхідно розвивати туристичну індустрію, оскільки у цій сфері наша країна має досить великий потенціал.

Cьогодні у Києві в книгарні «Є» відбулася зустріч з Йонатаном Голслахом, де він презентував український переклад своєї книжки «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.