НОВИНИ

На окупованій Луганщині медперсонал лікарні розікрав гуманітарну допомогу - джерело

Завідувач травматологічним відділенням розпродував гуманітарку у мережі власних аптек.

На окупованій території Луганської області у населеному пункті Зимогір'я Слов'яносербського району посадовими особами міської лікарні було розкрадено медикаменти, які завозилися на окуповану територію як гуманітарна допомога. Про це повідомило джерело Тижня.ua у четвер, 16 лютого.

"Напередодні проведення ревізії медикаментів в лікарні, старша медсестра, яка на даний час перебуває у відпустці у своєї доньки, дала вказівку особі, яка тимчасово виконує її обов'язки, зібрати раніше підготовлені нею медикаменти і передати їх чоловіку. Своє прохання вона обґрунтувла тим, що термін дії цих медикаментів закінчився і їх необхідно знищити. Ввечері, у момент завантаження чоловіком старшої медсестри медикаментів до власного транспортного засобу, "працвниками міліції" було затримано вказану особу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ході огляду багажу було виявлено велику партію медикаментів лише 20% з яких втратили термін придатності.

За даними джерела, завідувач травматологічним відділенням має мережу аптек, де й реалізовував викрадені медикаменти.

Раніше джерело Тижня.ua повідомляло, що у Луганську керівники "народної міліції" вивозять свої родини з міста.До міських органів "влади" Луганська та Донецька надійшло розпорядження про термінову підготовку до можливої евакуації до Росії.

Як повідомлялося, у Луганську в лікарні надійшло розпорядження про створення запасу води, продуктів харчування, а також необхідних медикаментів на випадок загострення військової ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.