НОВИНИ

Генпрокуратура через бурштин проводить обшуки в Волинській ОДА

Голова Волинської облради Ігор Палиця звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка з проханням розібратися в ситуації і вжити заходів щодо своїх підлеглих.

У середу, 15 лютого, працівники Генеральної прокуратури проводять обшуки в Волинській облраді, які пов'язані з виданою ліцензією комунальному підприємству  "Волиньприродресурс" на видобуток бурштину. Про це повідомив голова Волинської облради Ігор Палиця в Facebook.

"Сьогодні до Волинської облради з обшуками прийшла Генпрокуратура! Згідно з рішенням знаменитого Печерського суду, слідчі прийшли забрати всю документацію, пов'язану з ліцензією "Воліньприродресурсу"на видобуток бурштину", - повідомив Палиця

За його словами, після надання дозволу на розробку родовищ бурштину комунальному підприємству вперше з'явилася надія на те, що місцеві надра зможуть приносити доходи в місцевий бюджет, а не офшорним структурам або нікому не відомим підприємцям.

"До кінця цього року Волинський бюджет має додатково отримати мінімум мільярдгривень від видобутку бурштину, і обов'язково отримає, як би і хто нам не заважав",- додав він.

Палиця також звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка з проханням розібратися в ситуації і вжити заходів щодо своїх підлеглих. 

Як повідомлялося, в Україні стартує пілотний проект із відновлення земель, пошкоджених бурштинокопачами. Рекультивація лісогосподарських земель розпочнеться на початку 2018 року.

Нагадаємо, у Держгеонадрах назвали кількість легальних компаній із видобутку бурштину. За даними експертів, через нелегальний видобутку бурштину Україна недоотримує від 1,5 до 3 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.