НОВИНИ

Луценко назвав прізвища трьох депутатів, із яких хоче зняти недоторканність

За словами генпрокурора, у кожного зі згаданих нардепів встановлена несплата податків на суму 60, 50 і 40 млн гривень.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав прізвища трьох депутатів, на яких планує внести подання до парламенту щодо зняття депутатської недоторканності. Про це він заявив під час брифінгу.

За словами Луценка, мова йде про народних депутатів Олександра Супруненка, В’ячеслава  Константіновського та Нестора Шуфрича.

Читайте також: НАБУ відкрило вже 25 проваджень після аналізу е-декларацій

"У кожного з цих трьох депутатів, а саме Супруненка, Константіновського та Шуфрича, встановлена несплата податків на суму відповідно 60, 50 і 40 млн гривень", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що незабаром внесе до парламенту подання на надання згоди на притягнення до відповідальності трьох народних депутатів, щодо яких було встановлено факт несплати податків на основі їхніх електронних декларацій.

Як повідомлялося, раніше Генеральна прокуратура України ініціювала перед Державною фіскальною службою проведення документальних позапланових перевірок електронних декларацій 29 народних депутатів з огляду на встановлення невідповідності між задекларованими статками і офіційно отриманими доходами декларантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.