НОВИНИ

Укроборонпром презентував в Індії новий безпілотний авіаційний комплекс

Безпілотник Sparrow-LE призначений для ведення повітряної розвідки по захищеному цифровому каналу передачі даних на відстані до 25 км від центру керування, може знаходитись у повітрі до 3,5 годин.

Державний концерн «Укроборонпром» презентував на міжнародній авіакосмічній виставці «АероІндія-2017» новий тактичний безпілотний авіаційний комплекс Sparrow-LE. Про це повідомили у прес-службі Укроборонпрому у середу, 15 лютого.

 “Sparrow-LE” призначений для ведення повітряної розвідки по захищеному цифровому каналу передачі даних на відстані до 25 км від центру керування. Він може знаходитись у повітрі до 3,5 год. Розмах крил нового безпілотника – більше трьох метрів, що значно підвищує його льотні характеристики порівняно з іншими комплексами такого класу та дозволяє залишається непомітним як візуально, так і для радарів. Безпілотник стійкий до механічних та температурних впливів, захищений від впливу вологи. Керування виконується як в ручному, так і в автоматичному режимах, включаючи автоматичний зліт та посадку. Комплекс спроможний визначити координати об’єктів та вести спостереження за об’єктами у складних метеоумовах та в гірській місцевості.

 В Україні даний безпілотний авіаційний комплекс вже готується до дослідної експлуатації у Збройних силах. На виставці «АероІндія-2017» комплекс презентується у видозміненій комплектації у зв’язку з деякою різницею у вимогах Збройних сил Індії до такого класу безпілотних систем.

 Нова модель безпілотника була створена розробниками компанії «Спайтек». Вже в перший день своєї презентації розробка викликала великий інтерес в учасників виставки «АероІндія-2017», оскільки її технічні характеристики навіть перевищують вимоги індійських партнерів.

 Нагадаємо, що на виставці озброєнь «Зброя та безпека 2016» ДП «СпецТехноЕкспорт» презентував тактичний безпілотний авіаційний комплекс «Anser» та оперативно-тактичний безпілотник «Sparrow».

Як повідомлялгося, в Україні розробили нове ракетне озброєння для Військово-повітряних сил. Ракети калібром 57 мм призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних вертольотів та літаків.

Нагадаємо, концерн «Укроборонпром» проводить аналіз використання української зброї та техніки у боях під Авдіївкою для покращення її характеристик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.