НОВИНИ

Через блокаду залізниці зупинив роботу Алчевський металургійний комбінат

Повідомляється, що підприємство з кінця листопада 2016 року працювало однією доменною піччю, середньодобове виробництво в січні становило 4-4,5 тис. тонн чавуну.

Алчевський металургійний комбінат припинив виплавку чавуну через брак залізорудної сировини, що поставляється гірничорудними підприємствами України. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Припинили роботу через блокування залізниці і брак залізорудної сировини, що поставляється з гірничо-збагачувальних комбінатів групи "Метінвест", - йдетья у повідомленні.

Співрозмовник агентства зазначив, що 12 лютого було виплавлено близько 4,5 тис. тонн чавуну.

"13 лютого - "нуль" по чавуну", - заявив він, не взявшись прогнозувати, коли може відновитися робота.

Повідомляється, що металургійний комбінат із кінця листопада 2016 року працював однією доменною піччю, середньодобове виробництво в січні становило 4-4,5 тис. тонн чавуну. На початку лютого на кілька днів було падіння виплавки сталі до 3,3 тис. тонн, яке потім вирівнялося до 4,5 тис. тонн.

Читайте також: Поліція відкрила чотири кримінальні провадження через блокування залізниці на Донбасі

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цих дій було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом стало відомо, що в районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки.

За даними Укрзалізниці за 9 лютого, збитки від блокування залізниці на Донбасі завдали Україні збитків на суму понад 40 млн грн.

Через наслідки блокади Антикризовий енергетичний штаб 13 лютого запропонував Кабінету міністрів України ввести режим надзвичайної ситуації в енергосистемі країни. Крім того, із відповідною ініціативою виступив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик. За його словами, перелік надзвичайних заходів, зокрема, буде включати мінімізацію використання ТЕС, що працюють на антрациті. У свою чергу, глава НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук повідомив, що на сьогодні запаси антрациту на складах ТЕС складають 842 тис. тонн, і цих запасів вистачить на 40 діб роботи.