НОВИНИ

Представник ЄС наголосив на створенні в Україні антикорупційного суду

На думку Мінгареллі, треба посилити ефективність НАБУ і САП.

В Україні якнайшвтдше треба створити антикорупційний суд, а його судді мають обиратися за справедливою і прозорою процедурою, заявив у вівторок, 14 лютого, голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі у рамках форуму, присвяченого пріоритетам руху реформ. 

За його словами, боротьба з корупцією в Україні йде в правильному напрямку, однак тепер треба посилити ефективність новостворених органів.

"Уряд імплементував нові закони, створив нові інституції, такі як Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). Тепер ми повинні переконатися, що вони ефективні і можуть вільно працювати, що означає, що до їхньої роботи ставляться з повагою", - сказав Мінгареллі. 

Він додав, що питання створення антикорупційного суду "дуже і дуже важливе".

Нагадаємо, про важливість створення антикорупційного суду наголосив і директор НАБУ Артем Ситник 10 лютого під час презентації Звіту про результати роботи Бюро за останні півроку. За його словами, станом на кінець січня НАБУ завершило досудове розслідування у 50 провадженнях. Лише щодо 15 з них є рішення суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.