НОВИНИ

НАТО готує модернізацію літаків-розвідників - ЗМІ

У Північноатлантичному альянсі вже на цьому тижні дадуть розпорядження про розроблення оновленої концепції, яка могла б прийти на зміну АWАCS.

НАТО планує модернізувати парк літаків  Авіаційного комплексу радіолокаційного виявлення і наведення (АWАCS), який розташований у німецькому місті Гайленкірхен. Про це у вівторок, 14 лютого, повідомили в агентстві dpa.

За даними агентства, міністри оборони країн-членів Північноатлантичного альянсу вже на цьому тижні дадуть розпорядження про розроблення оновленої концепції, яка могла б прийти на зміну АWАCS.

Передбачається, що до 2022 року представлять ​​програму закупівель нових літаків-розвідників, а до 2035 року перші з них надійдуть на озброєння.

Відомо, що понад 30 років поставками техніки для АWАCS займалася компанія Boeing. Інформацію про те, чи може цю роль тепер взяти на себе її конкурент Airbus, джерело агентства dpa коментувати не став, сказавши, що "відповідні рішення ухвалять" у зазначені терміни.

Розвідувальні комплекси АWАCS використовували, зокрема, за підтримки міжнародної коаліції в боротьбі з "Ісламською державою".

Нагадаємо, офіційний представник НАТО Оана Лунгеску заявила 11 лютого про різке зростання російської пропаганди та дезінформації, якого не спостерігалося з моменту анексії Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.