НОВИНИ

Порошенко з президентом Словенії обговорили збереження санкцій проти Росії

У Києві президент України провів зустріч з президентом Республіки Словенія.

У неділю, 12 лютого, у Києві відбулася зустріч Петра Порошенка з президентом Словенії Борутом Пахором, під час якої посадовці обговорили загострення ситуації на Донбасі у зв'язку з обстрілами Авдіївки з боку російсько-терористичних військ, йдеться у повідомленні прес-служби президента України.

«Було відзначено, що для досягнення прогресу у переговорному процесі щодо політичного врегулювання мають бути виконані першочергові безпекові елементи Мінських домовленостей, передусім, повне і остаточне припинення вогню та відведення важких озброєнь», - йдеться у повідомленні.

Як пише прес-служба, Порошенко наголосив на важливості збереження послідовної санкційної політики ЄС щодо Росії до повного відновлення незаконно порушеного суверенітету і територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах, включаючи Крим.

Окрім того, за наявними даними, сторони відзначили зацікавленість у розвитку співпраці у сфері енергоефективності, а також домовилися активізувати роботу з метою відновлення прямого авіаційного сполучення між Любляною і Києвом.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Україна і Словенія домовилися відновити пряме авіасполучення та прийняли декларацію про співпрацю. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.