НОВИНИ

Посла Білорусі викликали в МЗС у зв’язку із затриманням письменника Жадана

Україна вимагає пояснити причини затримання українського письменника.

У суботу, 11 лютого, до Міністерства закордонних справ викликали посла Білорусі в Україні  Ігоря Сокола у зв’язку із затриманням білоруськими правоохоронцями письменника Сергія Жадана. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

"Керівнику білоруської дипмісії висловлено глибоке занепокоєння ситуацією із затриманням та забороною в'їзду Сергія Жадана, звернено увагу на системність такий дій білоруських правоохоронців стосовно громадян України", - йдеться у повідомленні.

Представник МЗС України зауважив, що роз’яснення білоруської сторони, отримані станом на сьогодні, не задовольняють українську сторону.

Повідомляється, що найближчим часом буде проведено телефонну розмову керівників зовнішньополітичних відомств України та Білорусі.

Як повідомлялося, Україна вимагає в Білорусі пояснити причини затримання письменника Жадана. Посольство України направило ноту в МЗС Білорусі.

Нагадаємо, в ніч на 11 лютого у Мінську міліція затримала українського письменника Сергія Жадана, оскільки йому з 2015 року заборонений в'їзд у РФ за "причетність до тероризму". Жадана відпустили. поставивши штамп про заборону в'їзду до Білорусі на невизначений термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.